crazy4us.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
crazy4us.

everything 4 u.
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 natalia streignard.

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Tašaša
resen uporabnik
resen uporabnik
Tašaša


Število prispevkov : 181
Age : 30
Registration date : 20/08/2007

natalia streignard. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: natalia streignard.   natalia streignard. EmptySre Avg 22, 2007 11:11 pm

NATALIA STREIGNARD
natalia streignard. 82001banners7hy
::OSEBNI PODATKI::

PRAVO IME: Natalia Martinez – Streignard Negri
DATUM ROJSTVA: 9. september 1970
KRAJ ROJSTVA: Madrid, Španija
ZVEZDNO ZNAMENJE: devica
STAROST: 35 let
OČE: Jacques Martinez-Streignard
MATI: Juana Negri Lando
DRUŽINA: Je najmlajši otrok v družini, ima 2 brata (Fernando in Javier) in 2 sestri (Virginia in Diana).
STATUS: Poročena
MOŽ: Mario Cimarro
HIŠNI LJUBLJENČKI: bela perzijska mačka Pompeyo
VIŠINA: 177 cm
BIVALIŠČE: Caracas, Venezuela
DOSEŽKI: Leta 1999 je bila izbrana za venezuelsko Miss Universe
GALERIJE GALERIJA, GALERIJA 1

Venezuelska igralka je svojo kariero pričela leta 1993 z glavno vlogo v telenoveli Pedacito de Cielo. Njena igra jim je bila všeč in prosili so jo za sodelovanje v drugih projektih, kot so Dulce Enemiga in Sol de Tentacion. Leta 1998 je Naty vzbudila pozornost latinskih gledalcev v ZDA z vlogo v telenoveli La mujer de mi Vida, kjer je imela priložnost delati z možem Mario Cimarrom.
Po končanem snemanju te telenovele se je Natalia napotila v Mehiko, kjer je sodelovala v telenoveli z naslovom Mi destino eres tu, ki smo jo videli tudi pri nas.
Leta 2001 se je Natalia vrnila v rodno Venezuelo in se pridružila RCTV-ju na snemanju telenovel La nina de mis Ojos in Mi gorda bella. V obeh telenovelah je igral tudi Juan Pablo Raba. Ti dve telenoveli sta osvojili srca mnogih gledalcev po svetu.
Kasneje, leta 2004, se je Natalia pridružila zvezdam Telemunda z nepozabno vlogo zlobne Ariadne Dupond v telenoveli Anita no te Rajes. Leta 2004 ji je vloga prisrčne debeluške prinesla nagrado Inte za najboljšo igralko, telenovela pa je bila nagrajena za telenovelo leta.
Po končanem projektu so jo zbrali za glavno vlogo v novi Telemundovi telenoveli La Tormenta.


TELENOVELE:

• «La Tormenta» - 2005, Colombia-USA

• «Anita: No Te Rajes!» - 2004, Colombia-USA

• «Mi Gorda Bella» - 2002, Venezuela

• «La Niña de Mis Ojos» - 2001, Venezuela

• «Soledad» - 2000, Peru

• «Mi Destino Eres Tu» - 2000, Mexico

• «La Mujer de Mi Vida» - 1998, USA-Venezuela

• «Sol de Tentacion» - 1997, Venezuela

• «Dulce Enemiga» - 1995, Venezuela
Nazaj na vrh Go down
čančika
adminka
adminka
čančika


Število prispevkov : 346
Age : 33
Registration date : 20/08/2007

natalia streignard. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: natalia streignard.   natalia streignard. EmptySre Avg 22, 2007 11:21 pm

fajna igralka. všeč mi je bla u tormenti ko je mela smešne scene s chrisom.

pa u mgb je zakon. jo spremlam na rtsu zj še 1x afro
Nazaj na vrh Go down
https://crazy4us.slovenianforum.com
Tašaša
resen uporabnik
resen uporabnik
Tašaša


Število prispevkov : 181
Age : 30
Registration date : 20/08/2007

natalia streignard. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: natalia streignard.   natalia streignard. EmptyNed Avg 26, 2007 9:57 pm





natalia streignard. 9streignar12h7znatalia streignard. 522ed5112h80natalia streignard. 9streignar12h81natalia streignard. Natalstrei12h82
natalia streignard. Natalstrei12h83natalia streignard. Natalstrei12h84natalia streignard. Natalstrei12h85natalia streignard. Natalstrei12h8a
natalia streignard. Natalstrei12h86natalia streignard. Natalstrei12h87natalia streignard. Natalstrei12h88natalia streignard. Natalstrei12h89
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





natalia streignard. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: natalia streignard.   natalia streignard. Empty

Nazaj na vrh Go down
 
natalia streignard.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» natalia oreiro.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
crazy4us. :: svet igralk in igralcev. :: igralke.-
Pojdi na: